Čeština   Slovensky   English   Sweden

Tepelná čerpadla ze Švédska

Tepelné čerpadlo NIBE bude velmi důležitou součástí Vašeho domova. Vytápění, ohřev vody, ohřev bazénu, větrání či chlazení to vše Vám zajistí tepelné čerpadlo NIBE velmi levně.

Výstavy březen - duben 2015

Chcete vidět výrobky NIBE zblízka a získat více informací? Přijeďte do Pardubic na Hradeckou stavební výstavu, konanou ve dnech 27. - 29. března v kongresovém centru Aldis.
Nestíháte tento termín? Nevadí. 8. - 9. dubna 2015 budou výrobky NIBE na výstavě Stavíme, bydlíme Ústí nad Orlicí a ve dnech 16. - 17. dubna Stavíme, bydlíme Mladá Boleslav.

Servisní linka pro majitele tepelných čerpadel NIBE

Pro majitele tepelných čerpadel NIBE jsme připravili zcela novou službu – servisní linku. V případě poruchy na tepelném čerpadle se dovoláte na operátora, který pro Vás zajistí řešení vzniklých potíží. Začínáme 16. března 2015.

S jarem taje nejen sníh, ale i ceny tepelných čerpadel NIBE!

Využijte jarní nabídky akčních slev tepelných čerpadel NIBE. Pokračujeme v nabídce oblíbených sestav NIBE SPLIT za velice výhodné ceny.

Číst dál...

NIBE ENERGY SYSTEMS je významným výrobcem tepelných čerpadel a produktů pro vytápění rodinných domů ve Skandinávii a jednička na trhu s ohřívači vody a tepelnými čerpadly v severní Evropě.

Tepelná čerpadla, která dodáváme umožňují vytápění, ohřev teplé vody, ohřev bazénu, větrání či chlazení a to vše velmi úsporným způsobem, šetrným k životnímu prostředí. Řadou funkcí zajišťují komfortní klima v obytných prostorech.

Tepelná čerpadla NIBE systému země-voda jsou nejúspornějšími tepelnými čerpadly na trhu.

Tepelná čerpadla NIBE systému vzduch-voda pracují efektivně až do venkovní teploty –25°C, což je řadí mezi naprostou technologickou špičku trhu. Tento systém nabízí naprosto komfortní zdroj tepla, teplé vody, ohřev bazénu atd.

Tepelná čerpadla NIBE systém vzduch-voda ventilační jsou jedinečná především pro nízkoenergetickou výstavbu, kde v jednou kompaktní jednotkou máte zajištěno vytápění, ohřev vody a především řízené větrání se zpětným ziskem energie.

Nabídka zdarma

Tepelná čerpadla NIBE získala evropskou pečeť kvality Q

Tepelná čerpadla NIBE získala evropskou pečeť kvality Q

Kalkulačka splátek Essox

Kalkulačka splátek Essox

Dražice