Čeština   Slovensky   English   Sweden

Nejprodávanější tepelná čerpadla na českém trhu

Švédské tepelné čerpadlo NIBE se stane velmi důležitou součástí Vašeho domova. Vytápění, ohřev vody, ohřev bazénu, větrání či chlazení to vše Vám zajistí tepelné čerpadlo NIBE velmi levně.

Ecolabeling

NIBE ENERGY SYSTEMS zveřejnily třídy energetické účinnosti, potřebné údaje a průvodce ecolabelingem naleznete zde.

Akční cenová nabídka NIBE Léto prodloužena

Výstavní stánek NIBE na výstavě ForTherm 2015 se těšil mimořádnému zájmu návštěvníků. Veliký zájem o tepelná čerpadla NIBE a množství zákazníků, kteří se po návštěvě stánku a osobní prohlídce tepelných čerpadel NIBE rozhodli pro instalaci tepelného čerpadla NIBE, vedl k rozhodnutí o prodloužení akční nabídky.
Prodlužujeme akční cenovou nabídku „NIBE Léto“ až do 25.10.2015. Kontaktujte nás pro specifikaci vhodného tepelného čerpadla NIBE pro Váš dům.

Začněte šetřit co nejdříve

Začátek topné sezony se rychle blíží, většina instalačních firem je plně pracovně vytížená a odmítá nebo odsouvá zakázky do pozdního zimní období. Nemůžete najít instalační firmu na instalaci tepelného čerpadla? Využijte nejširší síť instalačních firem NIBE. Kontaktujte nás, pomůžeme Vám najít autorizovanou instalační firmu NIBE, která Vám nainstaluje tepelné čerpadlo NIBE v krátké době.

Začněte šetřit na provozních nákladech na vytápění pomocí tepelného čerpadla NIBE co nejdříve. Neváhejte a využijte stále platnou nabídku akčních cen tepelných čerpadel NIBE.

NIBE ENERGY SYSTEMS je významným výrobcem tepelných čerpadel a produktů pro vytápění rodinných domů ve Skandinávii a jednička na trhu s ohřívači vody a tepelnými čerpadly v severní Evropě.

Tepelná čerpadla, která dodáváme umožňují vytápění, ohřev teplé vody, ohřev bazénu, větrání či chlazení a to vše velmi úsporným způsobem, šetrným k životnímu prostředí. Řadou funkcí zajišťují komfortní klima v obytných prostorech.

Tepelná čerpadla NIBE systému země-voda jsou nejúspornějšími tepelnými čerpadly na trhu.

Tepelná čerpadla NIBE systému vzduch-voda pracují efektivně až do venkovní teploty –25°C, což je řadí mezi naprostou technologickou špičku trhu. Tento systém nabízí naprosto komfortní zdroj tepla, teplé vody, ohřev bazénu atd.

Tepelná čerpadla NIBE systém vzduch-voda ventilační jsou jedinečná především pro nízkoenergetickou výstavbu, kde v jednou kompaktní jednotkou máte zajištěno vytápění, ohřev vody a především řízené větrání se zpětným ziskem energie.

Nabídka zdarma

Dražice