Čeština   Slovensky   English   Sweden

Tepelná čerpadla ze Švédska

Tepelné čerpadlo NIBE bude velmi důležitou součástí Vašeho domova. Vytápění, ohřev vody, ohřev bazénu, větrání či chlazení to vše Vám zajistí tepelné čerpadlo NIBE velmi levně.

TČ NIBE u Přemka Podlahy

V neděli 30. března 2014 byla v pořadu Receptář prima nápadů odvysílána reportáž o instalaci tepelných čerpadel NIBE. Natáčelo se na sídlišti Máj v Českých Budějovicích, kde partnerská firma Helitech s.r.o. instalovala do panelového domu 3 tepelná čerpadla F2300 – 20 kW.
Reportáž najdete ve stopáži v čase 24:18.

 

Tepelné čerpadlo na přípravu teplé vody NIBE MT-WH2029

Od dubna 2014 uvedeme na trh tepelné čerpadlo na přípravu teplé vody NIBE MT-WH2029-F/1FS, které využívá teplo ze vzduchu odváděného z objektu. Pro více informací použijte kontaktní formulář nebo kontaktujte přímo naše obchodní zástupce.

Jsme zelená firma!

Společnost DZ Dražice/NIBE Energy Systems se prostřednictvím systému EKO-KOM podílí na provozu systému třídění a recyklace obalových odpadů v ČR. Díky této aktivitě byla snížena produkce skleníkových plynů o 340 tun CO2. Tuto uspořenou energii (8 181 GJ) představuje 16 dnů spotřeby elektrické energie na veřejné osvětlení v hlavním městě Praze. Díky příspěvku DZ Dražice bylo vytříděno a recyklováno 267 tun obalových odpadů.

NIBE ENERGY SYSTEMS je významným výrobcem tepelných čerpadel a produktů pro vytápění rodinných domů ve Skandinávii a jednička na trhu s ohřívači vody a tepelnými čerpadly v severní Evropě.

Tepelná čerpadla, která dodáváme umožňují vytápění, ohřev teplé vody, ohřev bazénu, větrání či chlazení a to vše velmi úsporným způsobem, šetrným k životnímu prostředí. Řadou funkcí zajišťují komfortní klima v obytných prostorech.

Tepelná čerpadla NIBE systému země-voda jsou nejúspornějšími tepelnými čerpadly na trhu.

Tepelná čerpadla NIBE systému vzduch-voda pracují efektivně až do venkovní teploty –25°C, což je řadí mezi naprostou technologickou špičku trhu. Tento systém nabízí naprosto komfortní zdroj tepla, teplé vody, ohřev bazénu atd.

Tepelná čerpadla NIBE systém vzduch-voda ventilační jsou jedinečná především pro nízkoenergetickou výstavbu, kde v jednou kompaktní jednotkou máte zajištěno vytápění, ohřev vody a především řízené větrání se zpětným ziskem energie.

Nabídka zdarma

Tepelná čerpadla NIBE získala evropskou pečeť kvality Q

Tepelná čerpadla NIBE získala evropskou pečeť kvality Q

Kalkulačka splátek Essox

Kalkulačka splátek Essox