Čeština   Slovensky   English   Sweden

Tepelná čerpadla ze Švédska

Tepelné čerpadlo NIBE bude velmi důležitou součástí Vašeho domova. Vytápění, ohřev vody, ohřev bazénu, větrání či chlazení to vše Vám zajistí tepelné čerpadlo NIBE velmi levně.

S jarem taje nejen sníh, ale i ceny tepelných čerpadel NIBE!

Využijte jarní nabídky akčních slev tepelných čerpadel NIBE. Pokračujeme v nabídce oblíbených sestav NIBE SPLIT za velice výhodné ceny.
Nově nabízíme i cenově jedinečné sestavy tepelných čerpadel vzduch–voda  NIBE F2040 se systémovými jednotkami VVM. Při koupi kompletní sestavy ušetříte minimálně 60 000,- Kč.
Máte k dispozici pozemek pro položení zemního kolektoru? Kromě akční slevy na zemní tepelné čerpadlo NIBE F1x45/F1x55  Vám dostanete kolektor zdarma!
Nezapomeňte na zdravý vzduch ve Vašem domě. Modul NIBE F130 Vám kromě ohřevu teplé vody zajistí také řízené větrání domu pomocí aktivní rekuperace. Při koupi tohoto modulu spolu se sestavami NIBE SPLIT nebo NIBE F2040/VVM310  či VVM500 můžete modul NIBE F130 pořídit za akční cenu.
Obraťte se na obchodní zástupce NIBE nebo na partnerské firmy NIBE pro kompletní nabídku.

Neváhejte, akce platí do 24. 4. 2015.

První bytový dům na Slovensku má čerpadla NIBE

Podívejte se na první zajímavou velkou instalaci NIBE tepelných čerpadel v bytovém domě na Slovensku zde.

Akcionáři NIBE v Dražicích

Dne 13. listopadu 2014 měly DZD čest přivítat  akcionáře společnosti NIBE Industrier. Navštívilo nás  9 členů, včetně švédského generálního ředitele Gerterica Lindquista a obchodního ředitele Kjella Ekerma.

Číst dál...

NIBE ENERGY SYSTEMS je významným výrobcem tepelných čerpadel a produktů pro vytápění rodinných domů ve Skandinávii a jednička na trhu s ohřívači vody a tepelnými čerpadly v severní Evropě.

Tepelná čerpadla, která dodáváme umožňují vytápění, ohřev teplé vody, ohřev bazénu, větrání či chlazení a to vše velmi úsporným způsobem, šetrným k životnímu prostředí. Řadou funkcí zajišťují komfortní klima v obytných prostorech.

Tepelná čerpadla NIBE systému země-voda jsou nejúspornějšími tepelnými čerpadly na trhu.

Tepelná čerpadla NIBE systému vzduch-voda pracují efektivně až do venkovní teploty –25°C, což je řadí mezi naprostou technologickou špičku trhu. Tento systém nabízí naprosto komfortní zdroj tepla, teplé vody, ohřev bazénu atd.

Tepelná čerpadla NIBE systém vzduch-voda ventilační jsou jedinečná především pro nízkoenergetickou výstavbu, kde v jednou kompaktní jednotkou máte zajištěno vytápění, ohřev vody a především řízené větrání se zpětným ziskem energie.

Nabídka zdarma

Tepelná čerpadla NIBE získala evropskou pečeť kvality Q

Tepelná čerpadla NIBE získala evropskou pečeť kvality Q

Kalkulačka splátek Essox

Kalkulačka splátek Essox

Dražice