Čeština   Slovensky   English   Sweden

Nejprodávanější tepelná čerpadla na českém trhu

Švédské tepelné čerpadlo NIBE se stane velmi důležitou součástí Vašeho domova. Vytápění, ohřev vody, ohřev bazénu, větrání či chlazení to vše Vám zajistí tepelné čerpadlo NIBE velmi levně.

Akční nabídka LÉTO NIBE 2015 se prodlužuje!

Díky velkému zájmu o tepelná čerpadla NIBE za akční ceny je prodejní akce Léto NIBE 2015 prodloužena do 20.9.2015 nebo do VYPRODÁNÍ skladových zásob, proto neváhejte a objednejte si tepelné čerpadlo NIBE již nyní!

Pozvánka na FormTherm 2015

Navštivte nás ve dnech 15.-19. září 2015 v pražských Letňanech na výstavě ForTherm, stánek 7B15.
Ve dnech 16.-17.9.2015 se Vám na stánku bude osobně věnovat náš technický manažer Petr Kartous.

Akční nabídka LÉTO NIBE 2015

S koncem topné sezony nastává čas pro rozhodnutí zda vyměnit zdroj tepla pro Váš dům. Nečekejte na podzim, kdy je většina topenářských firem plně vytížena, stoupá poptávka a tím i ceny za zdroje tepla. Využijte akčních slev v časově omezené nabídce „Léto NIBE 2015“. Zakoupením kompletní sestavy tepelného čerpadla vzduch-voda a systémové jednotky nebo ohřívače TV podstatně ušetříte – viz akční ceník. Pokud máte pozemek můžete využít naší nabídky kdy k tepelnému čerpadlu země-voda do výkonu 12kW nabízíme PE potrubí zemního kolektoru zdarma.
Je pro Vás rozhodující bezhlučný provoz venkovní jednotky? Máte jedinečnou šanci koupit sestavu nejtiššího tepelného čerpadla NIBE F2030 za skvělou cenu. Kontaktujte obchodní zástupce NIBE pro více podrobností k akční nabídce i k možnosti získat dotaci z programu Nová zelená úsporám 2015.

NIBE ENERGY SYSTEMS je významným výrobcem tepelných čerpadel a produktů pro vytápění rodinných domů ve Skandinávii a jednička na trhu s ohřívači vody a tepelnými čerpadly v severní Evropě.

Tepelná čerpadla, která dodáváme umožňují vytápění, ohřev teplé vody, ohřev bazénu, větrání či chlazení a to vše velmi úsporným způsobem, šetrným k životnímu prostředí. Řadou funkcí zajišťují komfortní klima v obytných prostorech.

Tepelná čerpadla NIBE systému země-voda jsou nejúspornějšími tepelnými čerpadly na trhu.

Tepelná čerpadla NIBE systému vzduch-voda pracují efektivně až do venkovní teploty –25°C, což je řadí mezi naprostou technologickou špičku trhu. Tento systém nabízí naprosto komfortní zdroj tepla, teplé vody, ohřev bazénu atd.

Tepelná čerpadla NIBE systém vzduch-voda ventilační jsou jedinečná především pro nízkoenergetickou výstavbu, kde v jednou kompaktní jednotkou máte zajištěno vytápění, ohřev vody a především řízené větrání se zpětným ziskem energie.

Nabídka zdarma

Nová zelená úsporám tepelná čerpadla NIBE

Dotace až 100 000 Kč na tepelné čerpadlo NIBE.


Kotlíková dotace na vysoce úsporná tepelná čerpadla NIBE.

Tepelná čerpadla NIBE získala evropskou pečeť kvality Q

Tepelná čerpadla NIBE získala evropskou pečeť kvality Q.

Dražice