Čeština   Slovensky   English   Sweden

Nejprodávanější tepelná čerpadla na českém trhu

Švédské tepelné čerpadlo NIBE se stane velmi důležitou součástí Vašeho domova. Vytápění, ohřev vody, ohřev bazénu, větrání či chlazení to vše Vám zajistí tepelné čerpadlo NIBE velmi levně.

Akční nabídka NIBE Podzim 2015

Využijte poslední možnost k instalaci tepelného čerpadla NIBE ještě před příchodem zimy.
Do 15.prosince 2015 máte možnost koupit tepelná čerpadla NIBE za výhodných cenových podmínek v rámci akční nabídky NIBE Podzim 2015.
Nečekejte, již letošní Vánoce můžete strávit v domě s levným teplem a teplou vodou.
S výběrem vhodného tepelného čerpadla i možností získání dotace Vám rádi poradí obchodně-techničtí zástupci NIBE.

1000 prodaných čerpadel NIBE!

20. 10. 2015 jsme prodali letošní 1000. tepelné čerpadlo! Jde o geotermální  typ NIBE F1345-24, který instalovala partnerská firma  Geotherm v Trnavě.

Program Nová zelená úsporám pokračuje

Program Nová Zelená Úsporám pokračuje v příjímání žádostí od 22.10.2015 do 31.12.2021. Do konce roku 2015 je k dispozici 520 mil. Kč.
Pro rok 2016 je připraveno 2,85 mld. Kč. Neváhejte a vyměňte starý elektrický kotel za tepelné čerpadlo NIBE.

NIBE ENERGY SYSTEMS je významným výrobcem tepelných čerpadel a produktů pro vytápění rodinných domů ve Skandinávii a jednička na trhu s ohřívači vody a tepelnými čerpadly v severní Evropě.

Tepelná čerpadla, která dodáváme umožňují vytápění, ohřev teplé vody, ohřev bazénu, větrání či chlazení a to vše velmi úsporným způsobem, šetrným k životnímu prostředí. Řadou funkcí zajišťují komfortní klima v obytných prostorech.

Tepelná čerpadla NIBE systému země-voda jsou nejúspornějšími tepelnými čerpadly na trhu.

Tepelná čerpadla NIBE systému vzduch-voda pracují efektivně až do venkovní teploty –25°C, což je řadí mezi naprostou technologickou špičku trhu. Tento systém nabízí naprosto komfortní zdroj tepla, teplé vody, ohřev bazénu atd.

Tepelná čerpadla NIBE systém vzduch-voda ventilační jsou jedinečná především pro nízkoenergetickou výstavbu, kde v jednou kompaktní jednotkou máte zajištěno vytápění, ohřev vody a především řízené větrání se zpětným ziskem energie.

Nabídka zdarma

Nová zelená úsporám tepelná čerpadla NIBE

Dotace až 100 000 Kč na tepelné čerpadlo NIBE.


Kotlíková dotace na vysoce úsporná tepelná čerpadla NIBE.

Tepelná čerpadla NIBE získala evropskou pečeť kvality Q

Tepelná čerpadla NIBE získala evropskou pečeť kvality Q.

Dražice