Čeština   Slovensky   English   Sweden

Tepelná čerpadla ze Švédska

Tepelné čerpadlo NIBE bude velmi důležitou součástí Vašeho domova. Vytápění, ohřev vody, ohřev bazénu, větrání či chlazení to vše Vám zajistí tepelné čerpadlo NIBE velmi levně.

Tepelná čerpadla NIBE splňují podmínky dotačního programu Nová zelená úsporám (NZÚ)

Nová zelená úsporám 2015 byla spuštěna od 1. dubna 2015. Kromě výměny zastaralého neekologického zdroje tepla lze nyní nahradit tepelným čerpadlem i původní elektrické vytápění. Nově lze dotaci na výměnu zdroje využít i pro domy s nižším stupněm tepelné izolace (roční potřeba tepla na vytápění do 150 kWh.m-2.rok-1 ). Získejte dotaci podle typu tepelného čerpadla 60-100 tisíc Kč.

Číst dál...

S jarem taje nejen sníh, ale i ceny tepelných čerpadel NIBE!

Využijte jarní nabídky akčních slev tepelných čerpadel NIBE. Pokračujeme v nabídce oblíbených sestav NIBE SPLIT za velice výhodné ceny.

Číst dál...

Spolupráce v oblasti PR

DZD Dražice/NIBE ENERGY SYSTEMS zahájily k 1. dubnu 2015 spolupráci v oblasti PR aktivit se společností Crest Communication.

NIBE ENERGY SYSTEMS je významným výrobcem tepelných čerpadel a produktů pro vytápění rodinných domů ve Skandinávii a jednička na trhu s ohřívači vody a tepelnými čerpadly v severní Evropě.

Tepelná čerpadla, která dodáváme umožňují vytápění, ohřev teplé vody, ohřev bazénu, větrání či chlazení a to vše velmi úsporným způsobem, šetrným k životnímu prostředí. Řadou funkcí zajišťují komfortní klima v obytných prostorech.

Tepelná čerpadla NIBE systému země-voda jsou nejúspornějšími tepelnými čerpadly na trhu.

Tepelná čerpadla NIBE systému vzduch-voda pracují efektivně až do venkovní teploty –25°C, což je řadí mezi naprostou technologickou špičku trhu. Tento systém nabízí naprosto komfortní zdroj tepla, teplé vody, ohřev bazénu atd.

Tepelná čerpadla NIBE systém vzduch-voda ventilační jsou jedinečná především pro nízkoenergetickou výstavbu, kde v jednou kompaktní jednotkou máte zajištěno vytápění, ohřev vody a především řízené větrání se zpětným ziskem energie.

Nabídka zdarma

Tepelná čerpadla NIBE získala evropskou pečeť kvality Q

Tepelná čerpadla NIBE získala evropskou pečeť kvality Q

Kalkulačka splátek Essox

Kalkulačka splátek Essox

Dražice