Čeština   Slovensky   English   Sweden

Tepelná čerpadla ze Švédska

Tepelné čerpadlo NIBE bude velmi důležitou součástí Vašeho domova. Vytápění, ohřev vody, ohřev bazénu, větrání či chlazení to vše Vám zajistí tepelné čerpadlo NIBE velmi levně.

Nová zelení úsporám i pro tepelná čerpadla

V programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM lze od 15. května žádat o dotace na tepelná čerpadla. Více se dočtete v tiskové zprávě.

Číst dál...

Akční nabídka tepelných čerpadel Jaro 2015 prodloužena

Na základě úspěšných prodejů tepelných čerpadel NIBE v akci Jaro 2015 jsme se rozhodli vyjít vstříc zákazníkům a prodloužit nabídku na cenově výhodné sestavy tepelných čerpadel do 25.května 2015.
Rozhodněte se včas využít výhodné nabídky nejprodávanějších sestav tepelných čerpadel vzduch-voda NIBE F2040 + VVM. Pro majitele volných pozemků u rodinných domů stále platí nabídka plošného kolektoru zdarma k zemnímu tepelnému čerpadlu NIBE.
Kontaktujte obchodní zástupce NIBE pro více podrobností k akční nabídce a k programu Nová zelená úsporám 2015.

Setkání s paní Annikou Jagander

Švédská velvyslankyně v doprovodu Biancy Dochtorowitz zavítaly 22. dubna 2015 do Dražic.

Číst dál...

NIBE ENERGY SYSTEMS je významným výrobcem tepelných čerpadel a produktů pro vytápění rodinných domů ve Skandinávii a jednička na trhu s ohřívači vody a tepelnými čerpadly v severní Evropě.

Tepelná čerpadla, která dodáváme umožňují vytápění, ohřev teplé vody, ohřev bazénu, větrání či chlazení a to vše velmi úsporným způsobem, šetrným k životnímu prostředí. Řadou funkcí zajišťují komfortní klima v obytných prostorech.

Tepelná čerpadla NIBE systému země-voda jsou nejúspornějšími tepelnými čerpadly na trhu.

Tepelná čerpadla NIBE systému vzduch-voda pracují efektivně až do venkovní teploty –25°C, což je řadí mezi naprostou technologickou špičku trhu. Tento systém nabízí naprosto komfortní zdroj tepla, teplé vody, ohřev bazénu atd.

Tepelná čerpadla NIBE systém vzduch-voda ventilační jsou jedinečná především pro nízkoenergetickou výstavbu, kde v jednou kompaktní jednotkou máte zajištěno vytápění, ohřev vody a především řízené větrání se zpětným ziskem energie.

Nabídka zdarma

Nová zelená úsporám tepelná čerpadla NIBE

Dotace až 100 000 Kč na tepelné čerpadlo NIBE.

Tepelná čerpadla NIBE získala evropskou pečeť kvality Q

Tepelná čerpadla NIBE získala evropskou pečeť kvality Q.

Dražice